hotel Paradisus Punta Cana Dominikánská republika - UBYTOVÁNÍ-ONLINE.COM

hotely ubytování

Antarktida


 

Paradisus Punta Cana


Země:
 
Dominikánská republika
Lokalita: Punta Cana
Popis: Poloha
Komplex bungalovů v rozsáhlé tropické zahradě, přímo u pláže, 30 km od letiště Punta Cana.
Pokoje
Hotel má junior suity. K vybavení patří klimatizace, SAT/TV, CD přehrávač, připojení na internet, minibar, zařízení na přípravu kávy a čaje, trezor, koupelna se soc. zařízením, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa. K dispozici i suity s přímým vstupem do oddělené částí k bazénu pro děti nebo vlastním jacuzzi, pokoje Royal Service s VIP službami (vyhrazená část pláže, bar, vstup do salonku, internet zdarma)
Hotel
V areálu hotelu je recepce s lobby, WIFI připojení (za poplatek), restaurace (snídaně, obědy a večeře formou bufetu, 10 a´la carte restaurací (např:rybí, italská, brazilská, japonská, čínská, středomořská, asijská atd.), 9 barů, velký bazén ve formě jezera, kasino, lázeňské služby, masáže, sauna, jacuzzi, fitness, 7 tenisových kurtů, stolní tenis a fotbal, šipky, šachy, petang, plážový volejbal, potápění, vodní sporty na pláži.
Typ ubytování: hotel
Poloha: Přímo na pláži
Úroveň: 5*
Vybavení: 
Sport v místě: 
Sport v okolí: 


  

fotografie hotelu

 
nezávazná poptávka hotelu

žádost o cenovou kalkulaci k pobytu v hotelu

Ubytování od:
kalendář
Ubytování do:
kalendář
*Příjmení:
*Jméno:
Titul:
*Obec:
*Telefon:
Fax:
*Email:
 
Mám zájem i o nabídku letenky
poznámka:


Provozovatel:
cestování dovolená
exotická dovolená


toplist navrcholu
obchodní podmínky |  kontakt

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz
Odkazy
odkazy

V La Casa Nova nábytek České Budějovice nabízíme množství druhů nábytku. Mezi nejzajímavější patří zahradní nábytek, především pak ratanový nábytek, pohovky a sedací soupravy. Nabízíme i bambusové podlahy a tapety na zeď.