hotel The Tamarind Tree Dominika - UBYTOVÁNÍ-ONLINE.COM

hotely ubytování

Antarktida


 

The Tamarind Tree


Země:
 
Dominika
Lokalita: 
Popis: Popis:
Tamarind Tree Hotel je příjemný hotel střední třídy ideálně situován na západním pobřeží Dominiky. 3 minuty chůze od hotelu se nachází pláž Macoucherie, pláž Salisbury, kde naleznete i potápěčské centrum Dive je vzdálena 7 minut chůze od hotelu.
Ubytování:
Hotel nabízí 12 dvoulůžkových pokojů (17m2) s koupelnou (3m2) a 12m2 s verandou a výhledem na oceán.
6 standardních pokojů v 1. patře je vybaveno manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky.
6 pokojů superior ve 2. patře je vybaveno taktéž manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky navíc s možností přidání třetího lůžka nebo dětské postýlky. Pokoje superior mají navíc klimatizaci.
4 rodinné apartmány se skládají ze dvou sousedních pokojů oddělených dveřmi, jsou určeny celkem pro 6 osob (2 dosp. os. a 4 děti do 16 let).
Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem s přímou volbou, prostornou šatnou, ledničkou a stropním ventilátorem. Koupelny jsou vybaveny sprchou s horkou (solárně vyhřívanou) a studenou vodou.
Vybavení hotelu:
Hotel má k dispozici bazén o ploše 4 x 8 m s hloubkou od 1,20 do 1,70 m a mělkou částí pro malé děti.
V areálu hotelu se nachází restaurace s pohodlnými sedadly a max. kapacitou 50 osob z toho 30 osob uvnitř restaurace a 20 osob na terase. Kuchyně nabízí široký výběr kreolské i mezinárodní kuchyně, předkrmů, salátů, občerstvení a zákusků připravených výhradně z čerstvých místních surovin.
Typ ubytování: hotel
Poloha: 
Úroveň: 2* plus
Vybavení: 
Sport v místě: 
Sport v okolí: 


  

fotografie hotelu

 


nezávazná poptávka hotelu

žádost o cenovou kalkulaci k pobytu v hotelu

Ubytování od:
kalendář
Ubytování do:
kalendář
*Příjmení:
*Jméno:
Titul:
*Obec:
*Telefon:
Fax:
*Email:
 
Mám zájem i o nabídku letenky
poznámka:


Provozovatel:
cestování dovolená
exotická dovolená


toplist navrcholu
obchodní podmínky |  kontakt

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz
Odkazy
odkazy

V La Casa Nova nábytek České Budějovice nabízíme množství druhů nábytku. Mezi nejzajímavější patří zahradní nábytek, především pak ratanový nábytek, pohovky a sedací soupravy. Nabízíme i bambusové podlahy a tapety na zeď.