hotel HAMILTON ISLAND RESORT, Whitsunday Islands Austrálie - UBYTOVÁNÍ-ONLINE.COM

hotely ubytování

Antarktida


 

HAMILTON ISLAND RESORT, Whitsunday Islands


Země:
 
Austrálie
Lokalita: 
Popis: Whitesunday Islands se rozprostírají nedaleko severozápadního pobřeží Austrálie mezi městy Mackay a Bowen, jsou věhlasné svými čistými modravými vodami, běloskvoucími plážemi a tropickým porostem. Hamilton Island je tropický ostrov v srdci souostroví Whitsunday s rozlohou přibližně 5 km2.
Hotel nabízí ubytování všech typů od exkluzivního pětihvězdičkového plážového resortu přes apartmány a romantické bungalovy až po klasický hotel s výhledem na oceán.
V hotelu je 9 restaurací, 6 barů, bazénů, 24 specializovaných obchodů, kostel, lékařská ordinace, kosmetický a kadeřnický salón, pošta, finanční centrum.
Vybavení pokojů: nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, kávovar, televizor, telefon, minibar, vysoušeč vlasů.
Pro aktivní prožití dovolené jsou k dispozici výlety na bariérový útes kombinované s potápěním, šnorchlováním, plachtěním, rybařením a mnoha dalšími vodními sporty. Na souši můžete zajít na tenis, squash, golf, nebo do fitness centra. Ostrov je spojen pravidelnými lety se Sydney, Brisbane a Cairns.
Největším regionálním centrem je Mackay, vstupní branou do ostrovní oblasti je však Airlie Beach, kde má většina společností nabízejících potápěčské a jiné lodní výlety své základny.

Palm Bungalows ***
resort se nachází v palmovém háji, několik minut chůze od pláže
Bungalovy v polynéském stylu jsou o velikosti 49 m2, k dispozici je sprcha, WC, fén, telefon, TV, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, balkon. Výhled do zahrady

Whitsundays Apartmens ***+
One Bedroom Garden View
Apartmány jsou vhodné zejména pro rodiny, cca 84 m2, nacházejí se v 1.-6. patře hotelu. Mají ložnici s obývacím pokojem, koupelnu, WC, fén, TV, telefon, DVD přehravač, klimatizaci, stropní ventilátor, chladničku, minibar, kuchyňský kout, balkon. Výhled do zahrady.

Reef View Hotel ****
resort se nachází v tropické zahradě, přímo na pláži Catseye.

Garden View Room
cca 65m2, v 1.-4. patře, koupelna, WC, fén, TV, telefon, DVD přehravač, klimatizace, stropní ventilátor, chladnička, minibar, balkon. Výhled do zahrady.

Coral Sea View
cca 65m2, v 5.-17. patře. Stejně zařízené pokoje jako Garden View Room, navíc výhled na moře

Beach Club Resort *****
přímo na pláži v tropické zahradě, s bazénem, poolbarem, Beach Club Lounge.

Beach Club Room
cca 40m2, v 1. nebo 2. patře, koupelna, WC, fén, TV, telefon, DVD přehravač, klimatizace, stropní ventilátor, chladnička, minibar, balkon, výhled na moře, přímý vstup k moři
Typ ubytování: hotel
Poloha: Přímo u pláže
Úroveň: 4*
Vybavení: 
Sport v místě: 
Sport v okolí: 


  

fotografie hotelu

 


nezávazná poptávka hotelu

žádost o cenovou kalkulaci k pobytu v hotelu

Ubytování od:
kalendář
Ubytování do:
kalendář
*Příjmení:
*Jméno:
Titul:
*Obec:
*Telefon:
Fax:
*Email:
 
Mám zájem i o nabídku letenky
poznámka:


Provozovatel:
cestování dovolená
exotická dovolená


toplist navrcholu
obchodní podmínky |  kontakt

Partnerské weby
CK Marco Polo - exotická dovolená snů | pobytové i poznávací zájezdy | zájezdy na míru | dovolená u moře Kvalitní zahradní nábytek www.africke-expedice.cz www.calabria.cz
Odkazy
odkazy

V La Casa Nova nábytek České Budějovice nabízíme množství druhů nábytku. Mezi nejzajímavější patří zahradní nábytek, především pak ratanový nábytek, pohovky a sedací soupravy. Nabízíme i bambusové podlahy a tapety na zeď.